O nás

Společnost DANOS Pardubice, s.r.o. zahájila svoji činnost roku 1993. Postupem času firma otevřela oficiální pobočku ve Starém Hradišti u Pardubic, kde sídlí do dnešního dne a kde je soustředěna téměř veškerá činnost firmy.

Zaměření působnosti firmy vychází z dlouholetých zkušeností v oboru MaR (měření a regulace) v potravinářském, chemickém a strojním průmyslu, dále pak v oborech klimatizace, automatizace kotelen a podobných oborech.

Firma DANOS Pardubice, s.r.o. získala živnostenská oprávnění na montáž, opravy a servis elektrických a elektronických zařízení, jejich projektování, včetně revizních zpráv a výroby rozvaděčů.

Krédem firmy je vysoká kvalita montážních prací a maximální spokojenost zákazníka. Toto se firma DANOS Pardubice, s.r.o. snaží zajistit i pomocí toho, že poskytuje záruky na montážní práce 60 měsíců a zajišťuje servis do 24 hodin. Akce, které naše firma realizovala, jsou uvedeny na stránce Reference. Na těchto akcích se firma podílela jak dodávkami, tak i montáží včetně projektové dokumentace.

 

Firma DANOS Pardubice, s.r.o. se rovněž zabývá elektroinstalací objektů (průmyslových i jiných), a to od projektu po dodávku, montáž a uvedení do provozu s vystavením výchozí revizní zprávy, to vše se záruční dobou a servisem. Projektová dokumentace je zpracována na PC v programech kompatibilních s formátem AutoCAD. Tato skutečnost umožňuje poskytnutí dokumentace zákazníkům jak v klasickém provedení, tak na v elektronické podobě.

Výrobu atypických rozvodových skříní nabízí firma DANOS Pardubice, s.r.o. s náplní podle přání investora nebo tyto komponenty doporučí investorovi sama.

Máte nějaký dotaz? Napište nám