1. Měření a regulace

1. Měření a regulace

Realizujeme průmyslové automatizační systémy podle vlastních projektů, tak i podle projektů dodaných zadavatelem realizace.

Jedná se o realizaci nižšího i vyššího stupně automatizace, měřením a regulací technologických veličin.

Používáme prvky polní instrumentace i regulačních systémů lety prověřených a spolehlivých dodavatelů s přihlédnutím k požadavkům uživatele zařízení podle jeho možností nahraditelnosti komponentů (náhradní díly a podobně).

U vyššího stupně automatizace používáme automatizační systémy Allen Bradley, SIEMENS, Mitsubishi včetně komunikačních sítí apod., které dodáváme a realizujeme SW včetně oživení a kompletního zaškolení obsluhy.

Zajišťujeme kromě montáže i výchozí a periodické revize podle požadavku uživatele zařízení. Máme oprávnění pracovat i v prostorách s nebezpečím výbuchu. Na provedené práce poskytujeme záruku 60 měsíců a zajišťujeme záruční i pozáruční servis do 24 hodin.

 

2. Silnoproudé rozvody

Realizujeme také silnoproudé rozvody motorické elektroinstalace jak v průmyslových provozech, tak i stavební elektroinstalace podle vlastních projektů, nebo podle projektů dodaných zadavatelem realizace.

V průmyslových areálech realizujeme rozvody k jednotlivým zařízením s vazbou na jejich řízení včetně napájecích rozváděčů. Stavební elektroinstalaci zajišťujeme v bytových i kancelářských provozech, tak i instalaci v rodinných domech podle platných norem včetně hromosvodů.

Zajišťujeme kromě montáže i výchozí a periodické revize podle požadavku uživatele zařízení.

Máme oprávnění pracovat i v prostorách s nebezpečím výbuchu.

Na provedené práce poskytujeme záruku 60 měsíců a zajišťujeme záruční i pozáruční servis do 24 hodin.

 

Kontaktujte nás